Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


KURSY

REKOMENDACJE

 • Pani B. Małgosia

  jest ostra, jak kosa ;-)

  Uczy wszystkie dziatki

  tej angielskiej gadki.

  Wie, że to złota zasada,

  gdy nauką jest zabawa.

  Po angielsku świergoczemy,

  mnóstwo słówek już umiemy!

  A gdy się pomylimy

  nie robi groźnej miny.

  Z rodzicami współpracuje,

  dobrym słowem podbuduje.

  Wszystkie dzieci, daję słowo

  W Level Up mają Panią bombową!

  Dorotka z mamą :-)

  Justyna Gilewicz, mama Doroty (lat 10)

 • Moje dzieci drugi rok uczęszczają do Level up na zajęcia ang. W tym roku lekcje są z panią Małgosią. To osoba pełna zaangażowania i pasji, wkłada serce w to, co robi. Widać, że dzieci robią postępy, szczególnie jeśli chodzi o mówienie.

  Anna Mistrzak, mama Kornelii (lat 14) i Nikolasa (lat 13)

 • Z całego serca polecam szkołę Level up. Zajęcia z lektorami pełnymi pasji , zaangażowania, świeżości merytorycznej i wariacji to właśnie Levelsi heartJestem mama Antka (10 lat),który uczestniczy w zajęciach już 5 rok,oraz Franka (5lat),który od prawie roku chętnie korzysta z usług tejże szkoły. Z całą pewnością to najlepsza szkoła w mieście!Ela, Gosia :-D serdeczne podziękowania!

  Karolina Marchlewska, mama Antka (lat 10) i Franka (lat 7)

 • Polecam szkołę. bardzo dobre podejście do nauki. każda lekcja jest bardzo ciekawa i urozmaicona. Pani Małgorzata, bardzo miła osoba. zajęcia z nią są zawsze interesujące. córka z przyjemnością chodzi na zajęcia. Ani przez chwilę nie żałowałem wyboru tej szkoły.

  Tatiana Zaszczrzyńska, mama Wiktorii (lat 9)

 • Serdecznie polecam szkołę Level Up! Córka uwielbia lekcje z Panią Małgosią heart Zawsze wychodzi po zajęciach z uśmiechem na twarzy i opowiada jak było SUPER  :-) A co najważniejsze - po dwóch latach nauki, naprawdę widać efekty. Napewno będziemy kontynuować od września naukę w Level Up!

  Agnieszka Zajączkowska, mama Julii (lat 9)

 • Polecam! Zachęcam! Level Up najlepsze! Szukaliśmy i próbowaliśmy w różnych miejscach ale dopiero tu córka chodzi chętnie , wraca z uśmiechem i śmiało rozmawia po ang. Pani Małgosia osoba z pasją, zawsze usmiechnieta i optymistyczna, indywidualne podchodzi do dziecka. Polecam!!!

  Emilia Królikowska-Lewandowska, mama Natalii (lat 10)

 • Świetny kontakt nauczyciela z uczniami, nawet tymi leniwymi ;P widać efekty nauki, w szczególności podczas wyjazdów za granicę dziecko mówi coraz lepiej, nie jest to kurs wyłącznie skoncentrowany na wypełnianiu luk w zadaniach gramatycznych, polecam.

   

   

  Blanka Zilm-Pietrasik, mama Marianny (lat 13)

 • Z całego serca polecam szkołę Level Up, zajęcia prowadzone są z wyobraźnią ,dopasowane do wieku dzieci i ich wymagań, a spełnienie dziecięcych wymogów jest dużo trudniejsze niż rodziców ????Moja córka uczęszcza 3 rok,uwielbia lekcje,nauczycielkę i robi postępy z każdym tygodniem!! Najlepsza szkoła angielskiego w mieście ?

  (K.P. Zdanowicz, mama Leny, lat 9)

 • Świetny kontakt nauczyciela z uczniami, nawet tymi leniwymi ???? widać efekty nauki, w szczególności podczas wyjazdów za granicę dziecko mówi coraz lepiej, nie jest to kurs wyłącznie skoncentrowany na wypełnianiu luk w zadaniach gramatycznych, polecam.

  Blanka (mama Marianny, lat 13)

 • Krótko i na temat: polecam Level Up
  Podczas zajęć u dzieci jest czas na różne zabawy, śpiewy, prace plastyczne i zadania w grupach. Super, że mówi się w 90% po angielsku. Dzieci są zadowolone, więc rodzice również Informacje są przekazywane na bieżąco, zarówno te dotyczące postępów w nauce jak i braków pracy dziecka Stawiane wymagania spore - aczkolwiek uzasadnione.

   

  Agnieszka Pelian, mama Maksa (lat 11) i Oliwii (lat 10)

 • Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i atrakcyjny dla dzieci. Rozmaite gry i zabawy uczą, oraz pozwalają przyswoić język obcy w bardzo przyjemny sposób... czyli taki jak dzieci lubią najbardziej poprzez zabawę, taniec i śpiew. Jest to 45 min bardzo aktywnych zajęć z których dzieci wynoszą mnóstwo wiedzy, a z sali wychodzą zawsze uśmiechnięte i szczęśliwe. Co więcej zajęcia prowadzone są od początku do końca tylko w języku angielskim, podczas całych zajęć Pani nauczyciel nie wypowiada ani jednego słowa w języku polskim... jest to najlepszy sposób i forma prowadzenia zajęć tak aby dzieci mogły się osłuchać i przełamać barierę językową mówiąc tylko i wyłącznie po angielsku. Jestem bardzo zadowolona ze Szkoły Level Up i polecam ją wszystkim którzy szukają najlepszej szkoły języka angielskiego dla swoich pociech!

   

  Dorota Czepukowicz, mama Leny (lat 7)

 • Uważam, że zajęcia w Level Up są prowadzone w sposób interesujący i aktywujący, a nauczyciel jest bardzo zainteresowany postępami ucznia. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z poziomu nauczania, a efekty są widoczne również podczas zajęć szkolnych. Cieszę się, że syn trafił do tej, a nie innej szkoły językowej

   

  Sylwia Jakóbowska, mama Miłosza (lat 11)

 • Zajęcia w Level Up są bardzo interesujące dzięki różnorodnym formom pracy, np. zabawom z tablicą interaktywną, grami planszowymi, śpiewaniem piosenek. Jednak największym plusem jest to, że całe zajęcia prowadzone są w języku angielskim! Poza tym uważam, że kontakt ze szkołą jest bardzo dobry, a wszystkie informacje przekazywane są szybko i sprawnie. Zajęcia wspaniale przygotowały córkę do nauki w szkole, co skutkuje świetnymi wynikami w nauce, a córka sama bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia.

  Renata, mama Zosi (lat 7)

 • Ilość gier i zabaw językowych, jak również poziom i tempo pracy w Level Up są idealnie dostosowane do dziecka, biorąc pod uwagę fakt, że w dzisiejszych czasach nasze dzieci mają dość sporo zadań domowych zadawanych w szkole. Polecam panią Elę, jako nauczycielkę z całego serca. Jej zaangażowanie do pracy z roku na rok mnie niesamowicie zaskakuje – oczywiście na duży plus!

  Ula, mama Hani (lat 10)

 • Zosia z ochotą uczestniczy w zajęciach w Level Up. Jestem zadowolona z poziomu wymagań i ciekawych zajęć połączonych z zabawą. Zosia nie jest znudzona lekcjami i nigdy nie powiedziała, że nie chce uczestniczyć w lekcji, a to bardzo ważne!

  Marta, mama Zofii (lat 11)

 • Myślę, że zajęcia w Level Up Centrum Językowym są bardzo urozmaicone, a Jagoda chętnie chodzi na lekcje. Wszystko jest sprawiedliwie podzielone – dzieci mają jakieś obowiązki w formie testów, ale przy tym mają dużo zabaw językowych. Wszystkie informacje dotyczące postępów są przekazywane na bieżąco, a wymagania są dostosowane do poziomu grupy. Kontakt ze szkołą – super!

  Katarzyna, mama Jagody

 • Zajęcia w Level Up prowadzone są w sposób aktywizujący dziecko. Ilość zabaw pozytywnie wpływa na skupienie i uwagę mojego dziecka. Zawsze uzyskuję odpowiedzi na wszystkie pytania, a wymagania są adekwatne do poziomu i predyspozycji syna. Dzięki pani Eli kontakt ze szkołą jest pozytywnie odbierany, ze względu na jej komunikatywność i otwartość. Poza tym pani Ela jest sumienna i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, jest kreatywna przez co zajęcia zawsze są ciekawe. Rozumie potrzeby swoich uczniów, jest zaangażowana i oddana swojej pracy. Dziękuję za te ostatnie 3 lata współpracy

  Karolina, mama Antka (lat 7)

 • Jestem zadowolona z zajęć, z ich charakteru i pomocy naukowych wykorzystywanych na zajęciach (gier, zabaw językowych, piosenek, wierszyków etc.), jak również z lektorki, która jest zainteresowana progresem syna i, która adekwatnie dostosowuje poziom do możliwości dziecka. Pani Ela jest najlepsza!

  Kornelia, mama Nikodema (lat 5)

 • Zosia chodzi już drugi rok na angielski do Level Up i ja, jak i ona jesteśmy zadowolone z zajęć. Grupy są małe, zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, a angielski jest przekazywany w formie zabawy. Nie mam żadnych zarzutów jeśli chodzi o przepływ informacji między nauczycielem, a rodzicem, więc to też na plus

  Beata, mama Zofii (lat 6)