Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


3 pomysły na prezent dla dziecka z językiem angielskim

????Zaczynamy 3x3 czyli trzy pomysły na prezent dla trzech grup wiekowych
.............................................................................................
?Książeczki to zawsze dobry wybór. I będziemy się przy tym upierać, choćby nas obdzierali ze skóry ???? Proponujemy jednak kupić książeczki, które nie tylko są ładnie wydane, ale posiadają ważne treści. Dla dzieci przedszkolnych rym i zabawne lub interaktywne obrazki to zawsze efekt wow????.
Większość naszych książeczek pochodzi z littleforest, ale można je także zamawiać u przedstawicieli wydawnictw np. u Magdy(Magdalena Bajer sklep kropka mamaispolka kropka pl), która była u nas w zeszłym roku na Jesiennych Warsztatach Czytelniczych????.
.
.
.
?Wiemy, że YouTube serwuje niezliczoną liczbę piosenek???? i bajek dla dzieci, ale po pierwsze, rodzicom często trudno wybrać te właściwe, a po drugie, warto by dzieci nie spędzały zbyt dużo czasu przed monitorem, a mimo to osłuchiwały się z językiem????. Proponujemy więc, nieco już staroświecką, alternatywę w postaci rymowanek lub piosenek na płycie CD. „Angielski dla dzieci Piosenki” od Kapitana Nauki to jeden z pomysłów na nagrodę w trakcie organizowanej przez nas ABC Olimpiada z Angielskiego dla Przedszkolaków. Inną opcją, która zaraz również znajdzie się w Level Up (ach ten szał zakupów ????) jest „A Treasury of Songs” z wydawnictwa Macmillan.
.
.
.
?Gry, gry, gry. Nauka w formie rozrywki to to, co Tygryski lubią najbardziej????. Zachęcamy do wybierania tych dobrze wykonanych i przemyślanych. Nam bardzo przypadają do gustu m.in 12 miesięcy od Roter Kafer (do kupienia choćby w Empiku), albo Gra Loteryjka (Angielski Pierwsze Słowa), jednak na rynku jest ogromny wybór tego typu gier.
.
.
.
????Pamiętajcie też, że do nauki angielskiego dzieci nie potrzebują tysiąca gadżetów, a niemal każda gra może być wykorzystana na potrzeby przyswajania języka. Zachęcamy więc do kupna drewnianej pizzy ????lub kasy sklepowej (by uczyć się nazw jedzenia), drewnianego domku???? (nazwy pomieszczeń, czynności, mebli i rodziny), albo pacynek (by zorganizować imprezkę????, a przy okazji uciąć sobie małą chit-chat).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POWRÓT

DOŁĄCZ DO NAS

ZOBACZ REKOMENDACJE WIDEO

KURSY

REKOMENDACJE

 • Zdecydowanie polecam Level Up !!! Nauka z profesjonalnym lektorem panią Małgorzatą

  gwarantuje sukces! Zajęcia na wysokim poziomie i przyjazna atmosfera to pożytecznie spędzony czas!

  Serdecznie polecam, gdyż Gosia to ekspert, który traktuje swój zawód jako prawdziwą pasję heart

  Karolina Mikołaczyk, zajęcia dla dorosłych (A1)

 • Szczerze polecam zajęcia w Level Up.
  Kurs wakacyjny był rewelacyjny.
  Ale nie ma tu żadnego zaskoczenia gdy zajęcia prowadzi nietuzinkowa, nieszablonowa Ela.
  Już oczekuję zajęć wrześniowych.

  Paulina Pyrtek, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Wszystko co dobre szybko sie konczy.
  No i sie skonczylo 2 tyg intensywny kurs angielskiego z Level Up. Czy bylo warto? Odpowiedź jest prosta Oczywiscie ze tak. Niezapomniana przygoda z jezykiem, swietna atmosfera na zajecia i niesamowita Ela, dzieki ktorej pomysłom zajecia w zadnej sekundzie nie byly nudne.
  Wiecej jesli zastanawiasz sie czy kupić kolejna cud dietę to odpusc i wydaj lepiej ta kasę na kurs w Level Up, bo efekt bedzie zauważalny juz po 2 tyg.
  Polecam najlepsza szkole Level Up Ever ????

  Karolina Kołodyńska, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Miałam przyjemność współpracować ze Centrum Językowym Level Up jako nauczyciel i baaardzo polecam to miejsce! Cudowna i zaangażowana Właścicielka z wielką miłością do nauczania! Chciałabym uczyć się w takim miejscu jako dziecko - gadżetów i kreatywnych gier w Level Up na pewno nie zabraknie! ???? Uwielbiam miejsca prowadzone z pasją, a to zdecydowanie jest jedno z nich. ????

  Kasia Dusza, lektorka

 • No po prostu świetnie tu jest :-) Nie wyobrażam sobie tygodnia bez zajęć, a dodam, że chodzę tu już czwarty rok! Uczę się tutaj, bo mam z tego ogromną frajdę, bo tak uczą, że chce mi się chcieć. Angielski w takim level'upowym wydaniu jest REWELACYJNY i już :-)

  Agnieszka Szarapanowska, zajęcia dla dorosłych (C1)

 • Chodzi syn, chodze ja :-D. Fantastyczne metody nauczania. Atmosfera świetna! Polecam gorąco :-)

  Anna Dunaj, zajęcia dla dorosłych (A1), mama Michała (lat 13)

 • Świetna szkoła z wyjątkową kadrą. Zajęcia z duża dawką humoru, ogromem wiedzy i umiejętności, które w tej formie same wchodzą do głowy. Gorąco polecam!

  Ewa Najdecka, zajęcia dla dorosłych (C1), mama Wojciecha (lat 15)

 • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

  Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

 • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

  Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

 • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

  Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)