Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


Postanowienia Noworoczne

Nowy Rok tuż za rogiem

Każdego dopada choćby na sekundę myśl, żeby zrobić sobie jakieś postanowienie noworoczne. Nieważne czy ta myśl zachodzi tylko w głowie, czy też korzystamy z wymyślnych planerów albo mobilnych aplikacji. Ważny jest fakt. A faktem jest chęć zrobienia czegoś na co mieliśmy ochotę już od dłużeszego czasu, zrobienia czegoś dobrego dla siebie.

Nauka języka właśnie taka jest. Robimy coś dla siebie. Jest to dobre. Tylko co zrobić, by się trzymać postanowień noworocznych? By nie skończyło się to tylko na krótkotrwałym zrywie? 

Wrzucam garść pomysłów i motywacji, które ułatwią Wam wypełnienie Waszych postanowień (nie tylko tych związanych z językiem).


1. Pozytwne emocje związane z celem powinny być jego nieodłącznym atutem. Musisz wiedzieć, że chcesz spełnić to co sobie zaplanujesz, że przyniesie Ci to satysfakcję i radość. Powinieneś również pamiętać, że istotność i waga.Twojego celu wpływają silnie motywująco. Im większe znaczenie ma dla Ciebie Twój cel, tym bardziej się będziesz starał.

2. Cel musi być skonkretyzowany, nie pozostawiaj miejsca na interpretację. „Chcę się nauczyć języka” – to zbyt ogólne sformułowanie. „Chcę się nauczyć 100 słów w 3 miesiące”, „Chcę się swobodnie komunikować w codziennych sytuacjach”, „Poznam od podszewki stronę bierną, która sprawia mi kłopot” – to są konkrety.

3. A te konkrety wiążą się z kolejnym punktem – Twój cel musi być mierzalny. Musisz być w stanie powiedzieć ile zrobiłeś, ile jeszcze musisz zrobić, na jakim etapie jesteś.

4. Osiągalność planu również jest niezmiernie istotna. Stawianie sobie celu, który jest trudno osiągalny na danym etapie, od podstaw ten cel rujnuje. Odpowiedz sobie szczerze, co w stanie osiągnąć i co jest na ten moment realne do realizacji.

5. Ostatnim pomocnikiem okaże się czas! Konkretne ramy czasowe pozwolą Ci trzymać się swoich postanowień. Wyznaczenie terminu sprawi, że mniej ważne, ale codzienne sprawy nie przysłonią Ci Twojego długoterminowego planu. I kolejna podpowiedź – czasem lepiej wyznaczyć kilka mniejszych postanowień????, które przybliżą Cię do Twojego „dużego” celu.

Z Nowym Rokiem życzę wszystkim spełnienia planów, zarówno tych małych, jak i dużych ????heart


POWRÓT

DOŁĄCZ DO NAS

ZOBACZ REKOMENDACJE WIDEO

KURSY

REKOMENDACJE

 • Zdecydowanie polecam Level Up !!! Nauka z profesjonalnym lektorem panią Małgorzatą

  gwarantuje sukces! Zajęcia na wysokim poziomie i przyjazna atmosfera to pożytecznie spędzony czas!

  Serdecznie polecam, gdyż Gosia to ekspert, który traktuje swój zawód jako prawdziwą pasję heart

  Karolina Mikołaczyk, zajęcia dla dorosłych (A1)

 • Szczerze polecam zajęcia w Level Up.
  Kurs wakacyjny był rewelacyjny.
  Ale nie ma tu żadnego zaskoczenia gdy zajęcia prowadzi nietuzinkowa, nieszablonowa Ela.
  Już oczekuję zajęć wrześniowych.

  Paulina Pyrtek, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Wszystko co dobre szybko sie konczy.
  No i sie skonczylo 2 tyg intensywny kurs angielskiego z Level Up. Czy bylo warto? Odpowiedź jest prosta Oczywiscie ze tak. Niezapomniana przygoda z jezykiem, swietna atmosfera na zajecia i niesamowita Ela, dzieki ktorej pomysłom zajecia w zadnej sekundzie nie byly nudne.
  Wiecej jesli zastanawiasz sie czy kupić kolejna cud dietę to odpusc i wydaj lepiej ta kasę na kurs w Level Up, bo efekt bedzie zauważalny juz po 2 tyg.
  Polecam najlepsza szkole Level Up Ever ????

  Karolina Kołodyńska, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Miałam przyjemność współpracować ze Centrum Językowym Level Up jako nauczyciel i baaardzo polecam to miejsce! Cudowna i zaangażowana Właścicielka z wielką miłością do nauczania! Chciałabym uczyć się w takim miejscu jako dziecko - gadżetów i kreatywnych gier w Level Up na pewno nie zabraknie! ???? Uwielbiam miejsca prowadzone z pasją, a to zdecydowanie jest jedno z nich. ????

  Kasia Dusza, lektorka

 • No po prostu świetnie tu jest :-) Nie wyobrażam sobie tygodnia bez zajęć, a dodam, że chodzę tu już czwarty rok! Uczę się tutaj, bo mam z tego ogromną frajdę, bo tak uczą, że chce mi się chcieć. Angielski w takim level'upowym wydaniu jest REWELACYJNY i już :-)

  Agnieszka Szarapanowska, zajęcia dla dorosłych (C1)

 • Chodzi syn, chodze ja :-D. Fantastyczne metody nauczania. Atmosfera świetna! Polecam gorąco :-)

  Anna Dunaj, zajęcia dla dorosłych (A1), mama Michała (lat 13)

 • Świetna szkoła z wyjątkową kadrą. Zajęcia z duża dawką humoru, ogromem wiedzy i umiejętności, które w tej formie same wchodzą do głowy. Gorąco polecam!

  Ewa Najdecka, zajęcia dla dorosłych (C1), mama Wojciecha (lat 15)

 • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

  Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

 • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

  Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

 • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

  Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)